Послуги гіда-перекладача

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum. Pellentesque ultrices ultrices sapien, nec tincidunt nunc posuere ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam scelerisque tristique dolor vitae tincidunt. Aenean quis massa uada mi elementum elementum. Nec sapien convallis vulputate rhoncus vel dui.
                    Хочете дізнатися більше про визначні пам'ятки незнайомого Вам міста, але заважає мовний бар'єр?
                    Бажаєте провести незабутню екскурсію іноземним гостям?
 •         Наші Клієнти можуть не хвилюватися про такі турботи, як пошуки довіреного гіда і організації маршруту екскурсії, адже команда The Translation House повністю виконає цю роботу за Вас!

           Що потрібно від Вас?

           Гарний настрій і позитивне налаштування – головне завдання нашого клієнта, оскільки і за складання програми поїздки буде відповідальний наш фахівець, який зможе в кращих сторонах показати Вам міські види.

           Чи існують територіальні обмеження роботи нашого гіда?

          Тільки для наших Клієнтів ми надаємо перекладача як в будь-яке місто України, так і за її межі. А про успішність нашої роботи свідчать такі показники:

  • +200 гід-перекладачів;
  • +500 успішних проектів;
  • ↗ гід-перекладачі за кордоном.

           Звертайтеся за послугами в бюро перекладів The Translation House! Ми завжди будемо раді Вам!